Kurumsal

Kurumsal

HER ZAMAN YENİLİKÇİ
Krom Max ülkemizde son derece önemli bir gereksinim olan gıda makineleri imalatı noktasında gıda imalatçılarının gereksinimleri olan makine ve ekipmanları üretmek üzere kurulan alanında öncü ve lider kuruluştur. İmalat yerimiz sanayi alanında önemli kuruluşların olduğu Marmara Bölgesinin en güzide kentlerinden bir tanesi olan Sakarya ilidir.

Adımızdan da anlaşılacağı üzere krom metali kullanılarak gıda üreticilerinin gereksinimleri olan muhtelif türden makineler üretilir. Üretim gamımız oldukça geniştir. Bunlardan bazılarına örnek vermek gerekir ise şunlar söylenebilir: Ülkemizin farklı kentlerinde irili ufaklı kaşar imalatçılarının gereksinimi olan Kaşar Peynir Formlama Makinesi müşterilerimizin beklentilerine ve geeksinimlerine uygun sipariş bazlı üretilebildiği gibi, seri üretim olarak ürün gamımızda klasik olan kaşar peynir formlama makinesi de mevcuttur. Bir diğer önemli imalatımız anahtar teslim süt işleme tesisidir.

Alanında eğitimli, deneyimli ve uzman mühendis, teknisyen ve mavi yakalılar ile çalışan firmamız ilgili standartlara uygun olarak imalat yapar. Satış sonrası da kesintisiz destek sunar. Mutlak müşteri memnuniyeti bizim için son derece önemlidir. İlgili tüm kontrollerden geçtikten sonra imalatlarımız müşteriye teslim edilir. Krom Max kurumsal bir firma olup, alanında tüm belgelere eksiksiz olarak sahiptir. Fiyat konusunda da en uygun fiyatlar sunulurken, çözüm odaklı yaklaşımı ile sadece Sakarya kentinde değil, tüm bölge ölçeğinde de öncü kuruluştur.

Tarihçemiz

Krom Max Gıda Makineleri İmalatı yapan firmamız köklü bir firmadır. Geçmişten bugüne alanında yaşanan gelişmeleri takip ederek, modern, çağın gereklerine uygun imalat yapar.


Vizyonumuz

Krom Max Gıda Makineleri üreticisi bir firma olarak kendimize biçtiğimiz vizyon alanında Türkiye’nin en çok fazla edilen, en prestijli öncü gıda makineleri üreticisi firması olmaktır.


Misyonumuz

Misyonumuz ise Krom Max Gıda Makineleri alanında fark yaratan, yenilikçi, ülkemizin gıda imalatçılarına katkı sunan, sosyal sorumluluk motivasyonunu asla unutmadan adımlar atan bir firma olmaktır.